Επιτυχόντες

Συγχαίρουμε όλους τους μαθητές μας για τις επιτυχίες τους στις Πανελλαδικές εξετάσεις!

Για άλλη μια χρoνιά μας δικαίωσαν συνεχίζοντας την πολυετή παράδοση των επιτυχιών…

0
χρόνια λειτουργίας
0 / 10
μαθητές μας σπουδάζουν στην Θεσσαλονίκη
0 / 10
μαθητές μας εισήχθησαν στην 1η ή 2η επιλογή τους

Είπαν για εμάς

Είπαν για εμάς

Επιτυχόντες σχολικού έτους 2020-2021

A / A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
1 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΜΑΡΙΝΑ Νομικής (Θεσσαλονίκη)
2 ΠΕΤΣΟΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Νομικής (Θεσσαλονίκη)
3 ΓΚΑΡΤΖΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Μηχανολόγων Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)
4 ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ Χημικών Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)
5 ΖΙΩΓΑ ΕΛΕΝΗΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Θεσσαλονίκη) 26η
6 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Εφαρμοσμένης Πληροφορικής - Επιστήμη και Τεχνολογία Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη) 12ος
7 ΒΑΔΡΑΣΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ Πληροφορικής (Θεσσαλονίκη)
8 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Νομικής (Κομοτηνή)
9 ΚΑΤΣΙΡΜΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Νομικής (Κομοτηνή)
10 ΚΑΛΠΑΚΗ ΜΥΡΤΩ Εφαρμοσμένης Πληροφορικής - Πληροφοριακά Συστήματα (Θεσσαλονίκη)
11 ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Εφαρμοσμένης Πληροφορικής - Πληροφοριακά Συστήματα (Θεσσαλονίκη)
12 ΚΩΤΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών (Ιωάννινα)
13 ΦΥΤΡΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ Χημείας (Ιωάννινα)
14 ΤΣΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Αστυφυλάκων (Μόνο για Πολιτες)
15 ΝΙΓΔΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γεωλογίας (Θεσσαλονίκη) 18η
16 ΠΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Βαλκανικών, Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη) 8η
17 ΚΑΜΠΑΣΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Πολιτικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)
18 ΚΑΛΕΜΚΕΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Χημικών Μηχανικών (Κοζάνη) 16ος
19 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Βιοϊατρικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)
20 ΖΕΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Βιοϊατρικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη)
21 ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥΔΗ ΧΡΥΣΑ Εφαρμοσμένης Πληροφορικής - Πληροφοριακά Συστήματα (Θεσσαλονίκη)
22 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Εφαρμοσμένης Πληροφορικής - Πληροφοριακά Συστήματα (Θεσσαλονίκη)
23 ΒΕΡΖΑΜΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΓΕΩΡΓΙΑ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Ξάνθη)
24 ΜΙΧΟΥ ΡΕΑ Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Θεσσαλονίκη)
25 ΓΚΑΤΣΟΥ ΖΩΗ Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Θεσσαλονίκη)
26 ΣΤΟΥΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη) - ΑΠΘ
27 ΛΟΓΓΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Μαθηματικών (Θεσσαλονίκη)
28 ΑΒΡΑΑΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μαθηματικών (Θεσσαλονίκη)
29 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΘΩΜΑΣ Νοσηλευτικής (Θεσσαλονίκη)
30 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΞΑΘΙΠΠΗ Νοσηλευτικής (Θεσσαλονίκη)
31 ΖΩΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Πληροφορικής (Θεσσαλονίκη)
32 ΝΟΜΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Φυσικής (Θεσσαλονίκη)
33 ΚΑΜΠΑΣΑΚΑΛΗΣ ΖΗΣΗΣ Φιλολογίας (Θεσσαλονίκη)
34 ΠΟΥΦΛΗ ΖΩΗ Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής (Θεσσαλονίκη)
35 ΓΚΡΙΤΖΑ ΑΡΝΤΙΝΕΛΑ Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Χανιά) 14η
36 ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Βόλος)
37 ΚΑΣΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)
38 ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΕΛΙΖΑ Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Βόλος)
39 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Ξάνθη)
40 ΦΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Ξάνθη)
41 ΚΑΠΟΥΤΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Βόλος)
42 ΚΑΛΟΥΔΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Θεσσαλονίκη)
43 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Οικονομικών Επιστημών (Θεσσαλονίκη) – Πα.Μακ.
44 ΜΑΝΤΖΟΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ Γεωπονίας (Θεσσαλονίκη) – ΑΠΘ
45 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γεωπονίας (Θεσσαλονίκη) – ΑΠΘ
46 ΠΡΩΤΟΛΑΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γεωπονίας (Θεσσαλονίκη) – ΑΠΘ
47 ΤΣΟΥΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Βαλκανικών, Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη)
48 ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Βαλκανικών, Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη)
49 ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΑ Βαλκανικών, Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη)
50 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ Βαλκανικών, Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη)
51 ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Δημοσιογραφίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας (Θεσσαλονίκη)
52 ΔΟΥΔΑΛΗ ΕΥΗ Ελληνικής Φιλολογίας (Κομοτηνή)
53 ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Φιλοσοφίας (Ιωάννινα)
54 ΑΛΒΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Κοζάνη)
55 ΣΙΒΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μηχανικών Χωροταξίας και Ανάπτυξης (Θεσσαλονίκη) 5ος
56 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μηχανικών Πληροφορικής και Ηλεκτρονικών Συστημάτων (Θεσσαλονίκη)
57 ΑΓΑΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Πολιτικών Μηχανικών (Ξάνθη)
58 ΤΡΥΦΟΥΛΤΣΑΝΗ ΣΤΕΛΛΑ Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής (Θεσσαλονίκη)
59 ΦΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ευελπίδων (ΣΣΕ) – Όπλα
60 ΚΙΟΚΠΑΣΟΓΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ Σχολή Δόκιμων Σημαιοφόρων Λιμενικού Σώματος - Ελληνικής Ακτοφυλακής (Σ.Δ.Σ.Λ.Σ. - Ελ.Ακτ.)
61 ΚΑΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ικάρων (ΣΙ) - Ιπτάμενοι
62 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Σχολή Δόκιμων Λιμενοφυλάκων
63 ΒΑΡΒΑΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μηχανικών Περιβάλλοντος (Θεσσαλονίκη) 16ος
64 ΨΑΡΕΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία (Θεσσαλονίκη)
65 ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΗ Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία (Θεσσαλονίκη)
66 ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗ ΔΑΝΑΗ Θεάτρου (Θεσσαλονίκη)
67 ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑ Ψυχολογίας (Φλώρινα)
68 ΣΙΑΠΑΚΑ ΣΟΦΙΑ Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ και Τουρισμού (Θεσσαλονίκη)
69 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Λογοθεραπείας (Ιωάννινα)
70 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Ιστορίας και Αρχαιολογίας (Ιωάννινα)
71 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Πληροφορικής (Καστοριά) 13ος
72 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γεωπονίας (Θεσσαλονίκη) – Δι.Πα.ε.
73 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ Φυσικής (Ιωάννινα)
74 ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΔΑΦΝΗ Χημείας (Πάτρα)
75 ΤΡΙΛΥΡΑΚΗ ΑΓΝΗ Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Σέρρες)
76 ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ Λογιστικής και Πληροφοριακών Συστημάτων (Θεσσαλονίκη)
77 ΔΑΜΔΟΥΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ και Τουρισμού (Θεσσαλονίκη)
78 ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Βιβλιοθηκονομίας, Αρχειονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης (Θεσσαλονίκη)
79 ΕΡΜΠΟΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής (Καρδίτσα) 21η
80 ΠΑΝΙΩΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Οικονομικών Επιστημών (Σέρρες)
81 ΚΟΥΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ Επιστημών της Προσχολικής Αγωγής και Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (Ρόδος)
82 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΖΗΣΗΣ Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Κομοτηνή)
83 ΛΕΩΝΊΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων (Καλαμάτα)
84 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΝΝΑ Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Καβάλα) 24η
85 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΦΩΤΗΣ Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων (Κοζάνη) 33ος
86 ΜΠΟΥΡΓΟΥΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Διοίκησης Εφοδιαστικής Αλυσίδας (Κατερίνη)
87 ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΔΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (Κοζάνη)
88 ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Κοζάνη) 30η
89 ΠΟΤΟΥΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης (Θεσσαλονίκη)
90 ΡΟΓΚΟΤΗΣ ΝΙΚΟΣ Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης (Θεσσαλονίκη)
91 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης (Ξάνθη)
92 ΝΤΑΛΑΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ και Τουρισμού (Θεσσαλονίκη)
93 ΓΚΑΝΑΣ ΘΩΜΑΣ Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ και Τουρισμού (Θεσσαλονίκη)
94 ΜΑΚΡΗ ΣΟΦΙΑ Βιολογίας (Ηράκλειο)
95 ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΓΙΑ Διοίκησης Εφοδιαστικής Αλυσίδας (Κατερίνη)
96 ΟΔΟΝΤΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Διοίκησης Εφοδιαστικής Αλυσίδας (Κατερίνη)
97 ΜΠΑΜΠΑΤΖΙΑΝΗ ΣΟΦΙΑ Διοίκησης Εφοδιαστικής Αλυσίδας (Κατερίνη)
98 ΚΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)
99 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)
100 ΜΑΡΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)
101 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Οικονομικών Επιστημών (Πάτρα)
102 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Οικονομικών Επιστημών (Σέρρες)
103 ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής (Σέρρες)
104 ΚΑΤΣΙΑΓΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων (Κοζάνη)
105 ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ ΔΟΜΝΑ Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων (Κοζάνη)
106 ΑΣΤΕΡΙΑΔΟΥ ΚΑΛΥΨΩ Αγροτικής Βιοτεχνολογίας και Οινολογίας (Δράμα)
107 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Βιβλιοθηκονομίας, Αρχειονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης (Θεσσαλονίκη)
108 ΤΑΧΤΣΗ ΛΙΑΝΑ Δασολογίας, Επιστημών Ξύλου και Σχεδιασμού (Καρδίτσα)
109 ΚΑΜΠΑΣΑΚΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Δημιουργικού Σχεδιασμού και Ένδυσης (Κιλκίς)
110 ΓΑΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Δημιουργικού Σχεδιασμού και Ένδυσης (Κιλκίς)
111 ΠΛΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΛΕΜΗ Δημόσιας και Ενιαίας Υγείας (Καρδίτσα)
112 ΜΠΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Επικοινωνίας και Ψηφιακών Μέσων (Καστοριά)
113 ΓΚΩΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Επιστήμης Υπολογιστών (Ηράκλειο)
114 ΚΑΣΑΠΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Επιστημών Διατροφής και Διαιτολογίας (Σητεία)
115 ΑΓΑΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Επιστημών της Προσχολικής Αγωγής και Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (Ρόδος)
116 ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ Τεχνών Ήχου και Εικόνας (Κέρκυρα)
117 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ Τουρισμού (Κερκυρα)

Φόρμα Ενδιαφέροντος

Συμπληρώστε την φόρμα ενδιαφέροντος με τα στοιχεία σας και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας το συντομότερο δυνατό, ώστε να βρούμε το πρόγραμμα που ανταποκρίνεται καλύτερα στις ανάγκες σας!