Βρείτε τα διαγωνίσματα εδώ

Επιτυχόντες

Συγχαίρουμε όλους τους μαθητές μας για τις επιτυχίες τους στις Πανελλαδικές εξετάσεις!

Για άλλη μια χρoνιά μας δικαίωσαν συνεχίζοντας την πολυετή παράδοση των επιτυχιών…

0
χρόνια λειτουργίας
0 / 10
μαθητές μας σπουδάζουν στην Θεσσαλονίκη
0 / 10
μαθητές μας εισήχθησαν στην 1η ή 2η επιλογή τους

Είπαν για εμάς

Είπαν για εμάς

Επιτυχόντες σχολικού έτους 2021-2022

A / A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
1 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΕΥΤΥΧΙΑ Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Θεσ/νίκη) 6η
2 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσ/νίκη)
3 ΒΑΛΟΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Νομικής (Θεσ/νίκη)
4 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Πληροφορικής (Θεσ/νίκη) 10ος
5 ΖΑΧΑΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Ξάνθη) 10ος
6 ΜΠΑΤΑΚΑ ΜΑΡΙΑ Ικάρων (ΣΙ) Μετεωρολόγων 3η
7 ΤΣΕΛΕΠΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ Ικάρων (ΣΙ) Ελεγκτές Αεράμυνας 6η
8 ΝΕΤΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Πληροφορικής (Θεσ/νίκη)
9 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Πληροφορικής (Θεσ/νίκη)
10 ΤΖΙΑΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Μουσικής Επιστήμης και Τέχνης (Θεσ/νίκη) 1ος
11 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Θεσ/νίκη) 12η
12 ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Θεσ/νίκη) 24η
13 ΒΑΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Θεσ/νίκη)
14 ΤΣΑΚΑΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Νομικής (Κομοτηνή)
15 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής (Αλεξανδρούπολη)
16 ΠΛΙΟΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Χημείας (Θεσ/νίκη)
17 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Δημοσιογραφίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας (Θεσ/νίκη) 16η
18 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Ικάρων (ΣΙ) Ιπτάμενοι
19 ΤΣΙΓΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Εφαρμοσμένης Πληροφορικής – Πληροφοριακά Συστήματα (Θεσ/νίκη)
20 ΤΣΙΜΠΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Πολιτικών Μηχανικών (Θεσ/νίκη) 39ος
21 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Μόνιμων Υπαξιωματικών Ναυτικού (Σ.Μ.Υ.Ν.) 6ος
22 ΜΑΡΚΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Χημείας (Ηράκλειο)
23 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων (Θεσ/νίκη) 6ος
24 ΣΙΤΕΛΑ ΜΑΡΙΑ Φιλολογίας (Θεσ/νίκη)
25 ΚΑΜΠΑΣΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Φιλολογίας (Θεσ/νίκη)
26 ΠΙΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Μηχανικών Πληρ. και Ηλεκτρονικών Συστ. (Θεσ/νίκη) 23ος
27 ΤΖΙΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Θεσ/νίκη)
28 ΚΥΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νίκη) - ΑΠΘ 34ος
29 ΝΙΚΟΛΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Ιστορίας και Αρχαιολογίας (Θεσ/νίκη)
30 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Πληροφορικής (Καβάλα) 18ος
31 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ναυτικών Δόκιμων (ΣΝΔ) Μάχιμοι
32 ΑΛΒΑΝΟΥΔΗ ΖΩΗ Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νίκη) - ΑΠΘ
33 ΘΩΜΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νίκη) - ΑΠΘ
34 ΚΟΣΚΕΡΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ Πολιτικών Επιστημών (Θεσ/νίκη)
35 ΔΕΛΙΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Πολιτικών Επιστημών (Θεσ/νίκη)
36 ΚΑΡΑΜΥΤΙΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΡΑΦΑΕΛΑ Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Αιγάλεω)
37 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΛΕΝΗ Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης (Θεσ/νίκη)
38 ΨΑΡΡΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αιγάλεω) 22η
39 ΓΚΟΓΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ιωάννινα)
40 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ Κοινωνικής Πολιτικής (Κομοτηνή) 2η
41 ΒΑΡΔΙΚΟΣ ΦΩΤΗΣ Φυσικής (Ιωάννινα) 19ος
42 ΛΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ Φυσικής (Ιωάννινα)
43 ΚΑΡΑΚΟΥΤΑ ΒΙΒΗ Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Αλεξανδρούπολη)
44 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Εργοθεραπείας (Πτολεμαΐδα)
45 ΚΟΥΤΣΟΘΥΜΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Μαιευτικής (Θεσ/νίκη)
46 ΣΟΥΡΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ανώτερη Σχολή Τουριστικής Εκπαίδευσης Κρήτης (ΑΣΤΕΚ) 13η
47 ΔΑΔΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Επίστημης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Τρίκαλα)
48 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Λογιστικής και Πληροφοριακών Συστημάτων (Θεσ/νίκη)
49 ΒΑΓΙΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Λογιστικής και Πληροφοριακών Συστημάτων (Θεσ/νίκη)
50 ΣΕΡΣΕΜΗ ΜΑΡΙΑ Λογιστικής και Πληροφοριακών Συστημάτων (Θεσ/νίκη)
51 ΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ - ΜΑΡΙΑ Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ & Τουρισμού (Θεσ/νίκη)
52 ΣΙΣΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ & Τουρισμού (Θεσ/νίκη)
53 ΜΗΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ & Τουρισμού (Θεσ/νίκη)
54 ΤΣΟΥΠΟΥ ΕΛΕΝΗ Διοίκησης Οργανισμών, Μάρκετινγκ & Τουρισμού (Θεσ/νίκη)
55 ΠΛΙΑΦΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος (Θεσ/νίκη)
56 ΑΓΡΟΔΗΜΟΥ ΕΛΛΗ Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Ηλικία (Θεσ/νίκη)
57 ΤΖΟΒΑΡΑ ΒΙΚΥ Πληροφορική με Εφαρμογές στη Βιοϊατρική (Λαμία)
58 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (Θεσ/νίκη)
59 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (Θεσ/νίκη)
60 ΔΗΜΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Επιστήμη Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Κομοτηνή)
61 ΣΟΥΣΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Επιστήμη Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Κομοτηνή)
62 ΜΑΓΓΙΩΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Νοσηλευτικής (Λάρισα)
63 ΑΡΜΑΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Κοινωνικής και Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Κόρινθος) 36η
64 ΛΥΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Σέρρες)
65 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Οικονομικών Επιστημών (Τρίπολη)
66 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Οικονομικών Επιστημών (Τρίπολη)
67 ΧΑΡΤΑΜΠΙΛΑΣ ΖΗΣΗΣ Οικονομικών Επιστημών (Σέρρες)
68 ΚΕΪΣΟΓΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ Πολιτικής Επιστήμης (Κομοτηνή)
69 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ Μηχανολόγων Μηχανικών (Σέρρες)
70 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Περιβάλλοντος (Λάρισα) 22ος
71 ΛΙΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων & Συστημάτων (Κοζάνη)
72 ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Μηχανικών Πληροφοριακών και Επικοινωνιακών Συστημάτων (Σάμος)
73 ΚΟΡΙΤΣΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων και Βιομηχανιών (Βόλος)
74 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ Δασολογίας, Επιστημών Ξύλου & Σχεδιασμού (Καρδίτσα)
75 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΑΝΑΗ Δασολογίας, Επιστημών Ξύλου & Σχεδιασμού (Καρδίτσα)
76 ΚΑΜΠΑΣΑΚΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Μηχανικών Περιβάλλοντος (Ξάνθη)
77 ΤΣΟΛΟΜΥΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Ελληνικής Φιλολογίας (Κομοτηνή)
78 ΤΑΟΥΣΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ Ελληνικής Φιλολογίας (Κομοτηνή)
79 ΚΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Διοίκησης Εφοδιαστικής Αλυσίδας (Κατερίνη)
80 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Διοίκησης Εφοδιαστικής Αλυσίδας (Κατερίνη)
81 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Καβάλα)

Φόρμα Ενδιαφέροντος

Συμπληρώστε την φόρμα ενδιαφέροντος με τα στοιχεία σας και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας το συντομότερο δυνατό, ώστε να βρούμε το πρόγραμμα που ανταποκρίνεται καλύτερα στις ανάγκες σας!